Gorenje WHI949EXBG
Salīdzini Gorenje WHI949EXBG piedāvājumus 21 veikalos. Kopā tika atrastas 26 preces no kurām lētākā Gorenje WHI949EXBG cena ir 197 €.
Pieejamie aizdevumi
-
Elizings
• Viens pieteikums • Piedāvājumi no 25+ aizdevējiem • Bez maksas un saistībām • Aizdevums līdz 25000 €PieteiktiesIkmēneša maksājums:no - € / mēn.Precīzu ikmēneša maksājumu saņemsi piedāvājumā
Salīdzini 21 veikalu piedāvājumus (26)
-
Sponsorēts
Informācija par Gorenje WHI949EXBG
Svars&dimensijas
-
- Platums 900 mm
- Dziļums 335 mm
- Augstums 380 mm
- Augstums (min) 57,5 cm
- Augstums (max) 70,5 cm
- Svars 14,6 kg
Enerģijas pārvaldība
-
- Energoefektivitātes klase B
- Gada enerģijas patēriņš 59,2 kWh
- Savienotā slodze 183 W
- Motora jauda 180 W
- Maiņstrāvas ievades spriegums 220-240 V
- Maiņstrāvas ievades frekvence 50 Hz
- Strāva 10 A
- Energoefektivitātes klase (vecā) B
Filtrēšana
-
- Tauku filtra tips Alumīnijs/poliuretāns (PU)
- Filtru skaits 1 pcs
- Filtra tīrīšanas indikators Nē
- Noņemams filtrs Jā
- Mazgājams filtrs Jā
Informācija par iepakojumu
-
- Iepakojuma platums 990 mm
- Iepakojuma dziļums 400 mm
- Iepakojuma augstums 545 mm
- Iepakojuma svars 19,1 kg
Iepakojuma saturs
-
- Tālvadības pults Nē
Papildus informācija
-
- Filtrs 808996
Dizains
-
- Tips Sienā iebūvēts
- Produkta krāsa Sudrabs, Nerūsējošs tērauds
- Apvalka materiāls Stikls
- Taimeris Nē
- Kontroles tips Sensors
- Auklas garums 1 m
- Izplūdes gāzu caurules diametrs 15 cm
- Motoru skaits 1
- Motors iekļauts Jā
Apgaismojums
-
- Lampas jauda 3 W
- Spuldžu skaits 1 spuldze(-s)
- Spuldzes tips LED
- Noklusināms apgaismojums Nē
Darbības rādītāji
-
- Maksimālā izplešanas jauda 608 m³/h
- Izplešanas tips Vilkmes/Recirkulācijas
- Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase B
- Apgaismojuma efektivitātes klase A
- Tauku filtrēšanas efektivitātes klase C
- Ātrumu skaits 3
- Trokšņu līmenis 63 dB
- Maksimālā recirkulācijas jauda 374 m³/h
- Gaisa plūsma (neliels ātrums) 367 m³/h
Informācijai ir ilustratīva nozīme, precīzāku informāciju meklējiet pie pārdevēja.
Atsauksmes par Gorenje WHI949EXBG
Populāras preces no Gorenje
Komentāri
Pagaidām nav komentāru
Komentē, jautā vai vienkārši dalies ar savām domām!
Jautājumi par produktu Gorenje WHI949EXBG
-
Kāda ir Gorenje WHI949EXBG cena un pieejamība Latvijā?
Produkts ir pieejams 21 interneta veikalos, ar cenu no 198 līdz 535 eiro. Piedāvājumu klāsts ietver 26 preces ar iespēju tās pasūtīt piegādi uz mājām vai pakomātu.
-
Kā notiek preču iegāde?
Ceno.lv apkopo 700+ veikalu piedāvājumus, taču preces jāiegādājas pie pārdevēja. Lai iegādātos preci, noklikšķini uz sev vēlamā piedāvājuma - tiks atvērta pārdevēja lapa, kur varēsi veikt preces iegādi.
-
Vai varu saglabāt sev interesējošās preces?
Jā, izmantojot vēlmju sarakstu, vari saglabāt preces un atgriezties pie tām vēlāk. Nospied uz sirsniņas () blakus precei, lai pievienotu to sarakstam.
-
Cik bieži tiek atjaunotas Gorenje WHI949EXBG preču cenas?
Preču cena un informācija tiek atjaunota katru dienu, nodrošinot jaunāko piedāvājumu sarakstu un cenas, lai palīdzētu tev atrast labākos piedāvājumus.
-
Kāpēc mans iecienītais veikals nav atrodams Ceno.lv?
Iespējams veikals vēl nav pievienojies Ceno.lv partneru tīklam. Iesaki veikalam pievienoties, lai veikala piedāvājumi būtu pieejami mūsu platformā.
Pagaidām nav atsauksmes
Esi pirmais un novērtē Gorenje WHI949EXBG