Katalogs

Sīkdatnes (cepumi)
Ceno.lv izmanto sīkdatnes (cepumi) lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.

Ienākt

Neesi reģistrējies? Reģistrēties

Ienāc, lai saglabātu

Izvēlies preces no vairāk kā 500 e-veikaliem visā Latvijā un iegādājies tās sev izdevīgā brīdī!

Ienākt ar

Atrašanās vieta Google Maps

Top Preces no m79.lv

Atsauksmes par m79.lv

Lai rakstītu atsauksmi pieslēdzies ar

4 atsauksmes

 • Es šeit iegādājos MSI X670E TOMAHAWK pamatplati. Tā bija par ļoti labu cenu un labu veiktspēju. Tā tika piegādāta ļoti ātri, un tai ir ilga garantija. Es iesaku šo pamatplati ikvienam, kas vēlas iegūt vislabāko par viszemāko cenu.
  03.02.2024
  Heavenlytearsx profila bilde
 • Labs veikals, laba apkalpošana, visu dara ātri un efektīvi.
  19.02.2019
  Ralfs profila bilde
 • Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, pāris minūšu laikā man piezvanīja klientu konsultants un informēja, ka pasūtītā prece (talefona akumulators) būs pieejams nākamajā dienā uz vietas veikalā (kā norādīts pasūtījumā). Nākamajā dienā preci saņēmu - viss kārtība. Netika pievienotas nekādas papildizmaksas.
  18.02.2019
  Riley profila bilde
 • Laba pieredze. + Preču sagāde operatīva, solītajos termiņos. + Darbinieki sakarīgi gan sarunās, gan arī palīdz preci aiznest līdz auto, ja nepieciešams. +/- Ir iespēja (tiesa, salīdzinoši ierobežotam auto skaitam) novietot auto tieši pie veikala durvīm. Man paveicās, bija brīvas vietas.
  18.02.2019
  AeroGeorge profila bilde

Dalīties ar

m79.lv

m79.lv

ceno.lv/store/m79.lv