Acer Wave 7
Salīdzini Acer Wave 7 piedāvājumus 26 veikalos. Kopā tika atrastas 55 preces no kurām lētākā Acer Wave 7 cena ir 58 €.
Pieejamie aizdevumi
-
Elizings
• Viens pieteikums • Piedāvājumi no 25+ aizdevējiem • Bez maksas un saistībām • Aizdevums līdz 25000 €PieteiktiesIkmēneša maksājums:no - € / mēn.Precīzu ikmēneša maksājumu saņemsi piedāvājumā
Salīdzini 26 veikalu piedāvājumus (55)
Informācija par Acer Wave 7
Savienojamība
-
- Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 4
- Ethernet WAN Jā
Svars&dimensijas
-
- Platums 57 mm
- Dziļums 95 mm
- Augstums 189 mm
- Svars 350 g
Ārējās vides apstākļi
-
- Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
- Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -20 - 70 °C
- Darbības relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95%
- Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95%
Bezvadu LAN īpašības
-
- Wi-Fi josla Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz)
- Wi-Fi standarts Wi-Fi 7 (802.11be)
- WLAN datu pārraides ātrums (maks.) 5764 Mbit/s
- Wi-Fi standartu 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
Iepakojuma saturs
-
- Iekļauto produktu skaits 2 pcs
Dizains
-
- Produkta veids Galda rūteris
- Atiestates poga Jā
Īpašības
-
- Iebūvētais procesors Jā
- Iekšējā atmiņa 512 MB
- WPS poga Jā
- Quality of Service (QoS) atbalsts Jā
- MU-MIMO tehnoloģija Jā
Informācijai ir ilustratīva nozīme, precīzāku informāciju meklējiet pie pārdevēja.
Atsauksmes par Acer Wave 7
Populāras preces no Acer
Komentāri
Pagaidām nav komentāru
Komentē, jautā vai vienkārši dalies ar savām domām!
Jautājumi par produktu Acer Wave 7
-
Kāda ir Acer Wave 7 cena un pieejamība Latvijā?
Produkts ir pieejams 26 interneta veikalos, ar cenu no 59 līdz 281 eiro. Piedāvājumu klāsts ietver 55 preces ar iespēju tās pasūtīt piegādi uz mājām vai pakomātu.
-
Kā notiek preču iegāde?
Ceno.lv apkopo 700+ veikalu piedāvājumus, taču preces jāiegādājas pie pārdevēja. Lai iegādātos preci, noklikšķini uz sev vēlamā piedāvājuma - tiks atvērta pārdevēja lapa, kur varēsi veikt preces iegādi.
-
Vai varu saglabāt sev interesējošās preces?
Jā, izmantojot vēlmju sarakstu, vari saglabāt preces un atgriezties pie tām vēlāk. Nospied uz sirsniņas () blakus precei, lai pievienotu to sarakstam.
-
Cik bieži tiek atjaunotas Acer Wave 7 preču cenas?
Preču cena un informācija tiek atjaunota katru dienu, nodrošinot jaunāko piedāvājumu sarakstu un cenas, lai palīdzētu tev atrast labākos piedāvājumus.
-
Kāpēc mans iecienītais veikals nav atrodams Ceno.lv?
Iespējams veikals vēl nav pievienojies Ceno.lv partneru tīklam. Iesaki veikalam pievienoties, lai veikala piedāvājumi būtu pieejami mūsu platformā.
Pagaidām nav atsauksmes
Esi pirmais un novērtē Acer Wave 7