Aten CL6700MW
Salīdzini Aten CL6700MW piedāvājumus 15 veikalos. Kopā tika atrastas 98 preces no kurām lētākā Aten CL6700MW cena ir 780 €.
Pieejamie aizdevumi
-
Elizings
• Viens pieteikums • Piedāvājumi no 25+ aizdevējiem • Bez maksas un saistībām • Aizdevums līdz 25000 €PieteiktiesIkmēneša maksājums:no - € / mēn.Precīzu ikmēneša maksājumu saņemsi piedāvājumā
Salīdzini 15 veikalu piedāvājumus (98)
Informācija par Aten CL6700MW
Tehniskā informācija
-
- Statņa kapacitāte 1U
- Produkta krāsa Melns
- Hot-Plug atbalsts Jā
- Darbības relatīvā mitruma amplitūda 0 - 80%
- Maksimālā izšķirtspēja 1920 x 1080 pikseļi
- Statņa montāža Jā
- Datoru skaits 1
- LED indikatori Jā
Displejs
-
- Displeja diagonāle 43,9 cm (17.3")
- Ekrāns LCD
Sistēmas prasības
-
- Atbalstītās Windows operētājsistēmas Jā
- Mac operētājsistēmas atbalstītas Jā
- Linux operētājsistēma atbalstīta Jā
Savienojamība
-
- VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits 2
- Tastatūras pieslēgvietas tips USB
- Peles pieslēgvietas tips USB
- Video pieslēgvietas tips DVI-D/HDMI/VGA
- USB 2.0 B veida pieslēgvietu skaits 1
Svars&dimensijas
-
- Platums 589,2 mm
- Augstums 44 mm
- Dziļums 480 mm
- Svars 11,6 kg
Enerģijas pārvaldība
-
- Enerģija patēriņš 19,4 W
- Ieejas strāva 1 A
Ārējās vides apstākļi
-
- Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
- Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -20 - 60 °C
Tastatūra
-
- Tastatūras valoda Amerikāņu angļu valoda
- Tastatūras izkārtojums QWERTY
Informācija par iepakojumu
-
- Iepakojuma svars 14,7 kg
- Iepakojuma platums 668 mm
- Iepakojuma dziļums 718 mm
- Iepakojuma augstums 135 mm
Iepakojuma saturs
-
- Manuāls Jā
Informācijai ir ilustratīva nozīme, precīzāku informāciju meklējiet pie pārdevēja.
Atsauksmes par Aten CL6700MW
Populāras preces no Aten
Komentāri
Pagaidām nav komentāru
Komentē, jautā vai vienkārši dalies ar savām domām!
Jautājumi par produktu Aten CL6700MW
-
Kāda ir Aten CL6700MW cena un pieejamība Latvijā?
Produkts ir pieejams 15 interneta veikalos, ar cenu no 781 līdz 2587 eiro. Piedāvājumu klāsts ietver 98 preces ar iespēju tās pasūtīt piegādi uz mājām vai pakomātu.
-
Kā notiek preču iegāde?
Ceno.lv apkopo 700+ veikalu piedāvājumus, taču preces jāiegādājas pie pārdevēja. Lai iegādātos preci, noklikšķini uz sev vēlamā piedāvājuma - tiks atvērta pārdevēja lapa, kur varēsi veikt preces iegādi.
-
Vai varu saglabāt sev interesējošās preces?
Jā, izmantojot vēlmju sarakstu, vari saglabāt preces un atgriezties pie tām vēlāk. Nospied uz sirsniņas () blakus precei, lai pievienotu to sarakstam.
-
Cik bieži tiek atjaunotas Aten CL6700MW preču cenas?
Preču cena un informācija tiek atjaunota katru dienu, nodrošinot jaunāko piedāvājumu sarakstu un cenas, lai palīdzētu tev atrast labākos piedāvājumus.
-
Kāpēc mans iecienītais veikals nav atrodams Ceno.lv?
Iespējams veikals vēl nav pievienojies Ceno.lv partneru tīklam. Iesaki veikalam pievienoties, lai veikala piedāvājumi būtu pieejami mūsu platformā.
Pagaidām nav atsauksmes
Esi pirmais un novērtē Aten CL6700MW