Katalogs

Sīkdatnes (cepumi)
Ceno.lv izmanto sīkdatnes (cepumi) lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecinat, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.

Ienākt

Neesi reģistrējies? Reģistrēties

Ienāc, lai saglabātu

Izvēlies preces no vairāk kā 500 e-veikaliem visā Latvijā un iegādājies tās sev izdevīgā brīdī!

Ienākt ar

Portatīvie datori

Atrastas 415 preces, cena no 87 - 3922€

415 preces, cena no 87 - 3922€

Dalīties ar

Portatīvie datori

Portatīvie datori

no 87.00 €

ceno.lv/c/datortehnika/portativie-datori?

Apraksts par Portatīvie datori

Portatīvie datori savu pasauli paplašina katru dienu, tirgū ienākot aizvien jauniem censoņiem, kas pilnvērtīgi spēj konkurēt ar jau popularitāti iemantojušiem zīmoliem. Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet dažādu uzņēmumu preces, piemēram, plaši pazīstamo Asus, Lenovo, Acer, Dell un HP zīmolu produkciju, kā arī, iespējams, mazāk zināmo Xiaomi, Fujitsu vai Medion uzņēmumu piedāvātās preces.

Tāpat portatīvais dators vairs nav tik ierobežota luksusa prece, kā tas bija agrāk. Pašlaik ir iespējams iegādāties lētus portatīvos datorus zem 300 eiro robežas, iegūstot savā īpašumā palīgu, kas spēj nodrošināt pilnvērtīgu uzdevumu izpildi. Bagātais preču klāsts, kas pieejams katram Ceno interneta vietnes apmeklētājam, spēj aptvert visas vēlmes un ambīcijas, kas rodas meklējot sev piemērotāko klēpjdatoru.

415

Preces no šīs kategorijas